fbpx

Jak w łatwy sposób zarabiać w E-Commerce, bez magazynu i wysyłki produktów?

Kurs Amazon ReSeller System - Strategia zarabiania
na Sprzedaży Gotowych Produktów

Jedno z polskich przysłów uczy:
"Lepszy gram handlu, niż kilo roboty."

Handel, czyli wymiana towarów towarzyszy nam od wieków. Dawniej sprzedażą towarów zajmowali się kupcy, którzy kupowali produkty w jednym mieście, a następnie sprzedawali je ludziom w innym mieście, dobrze przy tym zarabiając.

Podczas, gdy inni musieli ciężko fizycznie pracować w polu lub w rzemiośle, aby zarobić na życie, kupcy dzięki temu, że znali się na handlu zarabiali bardzo duże pieniądze bez wysiłku.

Jak jest dzisiaj? Nadal sprzedawcy i dystrybutorzy zarabiają więcej niż producenci którzy wytwarzają produkt, a dzięki technologii nie muszą już jeździć od miasta do miasta, tylko wykorzystują do tego Internet, który pozwala zarabiać jeszcze więcej i automatyzować handel. 

 

E-Commerce to nie jest chwilowa moda, ale potężny trend przenoszenia handlu do Internetu

Obroty netto Amazona w miliardach dolarów

E-commerce rozwija się każdego dnia. Szacuje się, że E-commerce będzie stanowić 22% globalnej sprzedaży detalicznej do 2023 roku, w 2019 roku było to 14,1%. Widzisz jak E-Commerce szybko się rozwija oraz jakie ma jeszcze możliwości. 

 

Niewątpliwie największa sprzedaż jest na platformach marketplace. Amazon jest największą platformą E-Commerce na świecie. 

Ludzie na całym świecie kochają robić zakupy na Amazonie

Amazon jest najbardziej popularną Aplikacją zakupową

49% zakupów online w USA jest dokonywanych na Amazonie. 

37% zakupów online w Anglii jest dokonywanych za pośrednictwem Amazona. 

34% zakupów online w Niemczech jest za pośrednictwem Amazona. 

Amazon to potężna baza klientów, którzy uwielbiają robić tam zakupy. 

Chcesz na Amazonie generować takie wyniki?

Wyniki Kursanta

TAK, Amazona w 2022 Roku to wciąż dobry pomysł.

Wystarczy, że spojrzysz na liczby jak Amazon się rozwija i jakie ma jeszcze pole do rozwoju.
W Europie jest jeszcze sporo rynku do zagospodarowania, ponadto Amazon wszedł do Polski, gdzie też coraz prężniej zdobywa rynek.
Co więcej pandemia zmieniła nawyki zakupowe i ludzie coraz częściej robią zakupy w Internecie.
Więc jeśli myślisz nad solidnym biznesem, który ma nieograniczone możliwości rozwoju i który możesz zacząć z niewielkim kapitałem (od 900 zł) to Amazon jest dla Ciebie.
Ponadto do sprzedaży na Amazonie wystarczy Ci laptop i dostęp do Internetu.
Gwarantuje Ci, że jeszcze przez długie lata nie znajdziesz nic lepszego.

Czym jest Arbitraż i Wholesale na Amazonie?

Arbitraż i Wholesale jest modelem sprzedaży opartym na kupowaniu produktów taniej w jednym miejscu i odsprzedaży ich na drożej na Amazonie. Posiada on dużo zalet, które docenia szczególnie początkujący sprzedawcy, gdyż można bardzo szybko i łatwo wystartować  z tym biznesem.

Możesz zacząć z małym budżetem

W modelu Arbitraż nie produkujesz swojego Produktu, tylko sprzedajesz produkty które już są na Amazonie i się dobrze sprzedają, dzięki temu możesz zacząć z małym budżetem, bez dużej inwestycji w towar. Możesz zacząć już od 900 zł.

Bardzo łatwy i szybki start ze Sprzedażą na Amazonie

W modelu Arbitraż odpada Ci masa rzeczy które musisz ogarnąć przy sprzedaży w Private Label, czyli nie musisz tworzyć swojej marki, nie musisz produkować swojego produktu, nie musisz się wyróżniać z produktem, nie musisz budować Brandu.
W Modelu Arbitraż, bierzesz produkt który się dobrze sprzedaje i zaczynasz go również i Ty sprzedawać, tym samym odkrajając cześć tortu dla Siebie. W przeciągu 2 tygodni możesz wystartować ze swoim Biznesem.

Nie musisz inwestować w Reklamę i Marketing

Wybierasz do sprzedaży produkty które już dobrze się sprzedają, a Ty dołączasz do tego trendu ze swoją ofertą i odbierasz swój kawałek tortu. Na Amazonie kilku producentów może sprzedawać jeden produkt na Listingu, więc wystarczy, że podepniesz się pod zarabiający Listing i z automatu zaczniesz mieć sprzedaż.

Niskie ryzyko błędów

W tym modelu Sprzedajesz na Amazonie Produkty na które jest popyt, czyli codziennie ludzie kupują ten konkretny produkt. Twoim zadaniem jest to, aby zadbać o to żeby ludzie kupowali u Ciebie. A to jest o wiele prostsze niż sprzedaż własnego produktu. Zawsze możesz obniżyć cenę i w najgorszym wypadku wyjść na 0 na danym produkcie.

Nie musisz Tworzyć własnego produktu

W modelu Arbitraż nie tworzysz swojego produktu, tylko bierzesz gotowy produkt od producenta i go sprzedajesz.
Możesz zamówić u producenta 5, 20, 100 sztuk gotowego towaru, zależy od Ciebie.
Możesz też sprzedawać w modelu Dropshipping.

Sprzedajesz kilka rodzajów produktu, tym samym obniżasz ryzyko i maksymalizujesz ryzk

W tym modelu zaopatrujesz się w Towar na bieżąco, dzięki temu możesz nabyć kilka różnych produktów po kilka, kilkanaście sztuk i sprzedawać je na Amazonie. Dzięki temu szybko odkryjesz na czym zarabiasz najwięcej i na czym powinieneś się skupić.

Możesz sprzedawać całkowicie na Automacie

Amazon posiada sieć swoich magazynów na całym Świecie, jest to tzw. FBA, czyli Amazon wysyła za Ciebie towar do Klienta i obsługuje zwroty. Również w modelu Arbitraż możesz wysłać kilka sztuk towaru na magazyny Amazona i dzięki temu sprzedajesz całkowicie na automacie, bo nie zajmujesz się wysyłką.

Bardzo szybko możesz zarobić pierwsze pieniądze

Mała inwestycja na start i szybkie efekty w postaci gotówki na Twoim kocie, to jest to co charakteryzuje sprzedaż w modelu Arbitraż na Amazonie. Pierwszych zysków możesz się spodziewać już po miesiącu sprzedaży.
Ten model jest świetny do tego, aby nauczyć się sprzedaży na Amazonie i zacząć szybko zarabiać pieniądze.

Zacznij zarabiać na Amazonie z Kursem
Amazon ReSeller System

Najbardziej zaawansowany program szkoleniowy w Polsce na temat sprzedaży w modelu Arbitraż i Wholesale na Amazonie.

Arbitraż i Wholesale są to bardzo proste modele zarabiania na sprzedaży. Co również jest bardzo ważne nie potrzebujesz dużego kapitału na start, możesz zacząć już z kapitelem 900 zł i go pomnażać.

W tym modelu nie musisz tworzyć listingów na Amazonie (aukcji produktów), tylko podpinasz się pod gotowe listingi, co zajmuje ok 2 minuty.

Możesz również korzystać z magazynów Amazona i sprzedawać w Amazon FBA. Wtedy to pracownicy Amazona będą za Ciebie wysyłać towar i przyjmować ewentualne zwroty, a Ty będziesz wszystko nadzorować z poziomu swojego komputera i smartfona. Możesz korzystać tylko z magazynów w Polsce.

Amazona FBA pozwoli Ci zautomatyzować ten biznes, aby zarabiał Ci pieniądze nawet kiedy śpisz. Chcesz tak?

Co znajduje się w Programie?

Moduł 1: Poznaj Biznes ReSellera na Amazonie i Narzędzia

W tym module poznasz jak działa Arbitraż i Wholesale na Amazonie. Zbudujesz solidne podstawy, poznasz potrzebne pojęcia i przeprowadzę Cię przez kroki niezbędne do rozpoczęcia sprzedaży na Amazonie jako ReSeller. 

Poznasz również narzędzia z których będziemy korzystać podczas analizy i wyboru produktów do sprzedaży. W lekcjach dokładnie omawiam każde narzędzie, pokazuje jak korzystać oraz jak interpretować dane. Co więcej dostajesz atrakcyjne zniżki nawet do 50%.

Moduł 2: Firma i Podatki

Być może jeśli nie prowadziłeś firmy, to wydaje Ci się, że jest to bardzo skomplikowane. Nic bardziej mylnego. 

W tym module omawiam wszystko co potrzebujesz widzieć na temat zakładania i prowadzenia firmy. Co więcej przechodzimy przez cały proces zakładania firmy krok po kroku. 

 Omawiam sprawy podatkowe w kontekście Amazona: rozliczenie podatku VAT w Europie oraz Sales Tax w USA. Otrzymujesz wszystko co musisz wiedzieć, omówione w zrozumiały sposób.  

W tym module omawiam również kwestie związane z gospodarowaniem odpadami, czyli BDO oraz LUCID w Niemczech.  Podsumowując, masz tutaj omówione wszystko czego potrzebujesz, aby legalnie sprzedawać na Amazonie.

Moduł 3: Analiza Produktów do Sprzedaży

W tym module pokaże Ci jak analizować listingi i wybierać zyskowne produkty do sprzedaży. Poznasz jak są zbudowane listingi oraz jak je odpowiednio czytać pod względem opłacalności sprzedaży na nich. 

Dowiesz się jak działa BuyBox, jakie są kryteria, aby wygrać BuyBox’a oraz jak możesz wpływać na to, aby częściej pojawiać się w okienku zakupy i wygrać z konkurencją. 

Pokażę Ci jak możesz w łatwy sposób oszacować na ile będziesz mieć sprzedaży w miesiącu na danym listingu. Dowiesz się jak liczyć marżę oraz zysk danego produktu, jak też pokażę Ci sposoby na podniesienie opłacalności sprzedaży. Poznasz podejście Hybrydowe, które zmieni Twój sposób patrzenia i zarabiania w E-Commerce. 

Czy wszystkie produkty nadają się do sprzedaży? Nie. W kursie pokaże Ci jakich produktów powinieneś unikać, aby nie narobić sobie kłopotów.

Moduł 4: Wybór Produktów do Sprzedaży

Po tym jak nauczysz się analizować produkty, przejdziemy do omówienia metod szukania opłacalnych produktów do sprzedaży. 

Poznasz kryteria wyboru produktów do sprzedaży oraz kilka moich autorskich metod szukania produktu. 

Techniki którymi się z Tobą podzielę pozwolą Ci bardzo łatwo przeanalizować tysiące produktów i wybrać te właściwe do sprzedaży w bardzo krótkim czasie.

Moduł 5: Szukanie dostawców

Dostawcy w tym biznesie są bardzo ważni. Im lepszych będziesz mieć dostawców tym więcej zarobisz. 

W tym module przejdziemy przez proces szukania najlepszych dostawców, którzy zapewnią Ci dobrą cenę oraz obsługę. Krok po korku pokażę Ci jak wyszukiwać hurtownie, dystrybutorów i producentów oraz jak się z nimi kontaktować, aby chcieli z Tobą nawiązać współpracę. 

Dostajesz gotowe szablony maili oraz skrypty rozmów. W tym biznesie im będziesz mieć lepszą cenę hurtową, tym więcej zarobić. W tym module pokazuje Ci jak skutecznie negocjować cenę oraz warunki współpracy z dostawcami. 

Uczę Cię negocjacji krok po kroku oraz dostajesz gotowe wzorce oraz szablony które możesz wykorzystać, aby wynegocjować okazyjne rabaty. 

Zdradzam też jak „załatwić sobie” dostęp do ofert spod lady.

Moduł 6: Logistyka

W tym module omówimy modele wysyłki na Amazonie: FBA, FBM oraz wszystkie ich warianty.  

Omówię dokładanie koszty w każdym z tych modeli oraz plusy i minusy każdego, abyś mógł wybrać najlepszy dla swoich produktów. 

Pokażę Ci jak skonfigurować wysyłkę FBA i jak przygotować i wysyłać produkty na magazyny Amazona. Przejdziemy przez konfigurację cenników oraz zwrotów w modelu FBM. 

Omówię jak obsługiwać klienta na Amazonie oraz jak radzić sobie z „trudnymi klientami”. 

Pokażę Ci najlepsze strategie jak obsługiwać zwroty i reklamacje od klientów.

Bonusy

Kim jestem?

Piotr Usyk

Piotr na co dzień zajmuje się sprzedażą produktów przez Internet na rynkach międzynarodowych. Z sukcesami rozwija swoje marki handlowe, jak też pomagam innym rozwinąć i wyskalować biznes w Internecie.

Sprzedażą oraz marketingiem zajmuje się od 10 lat. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przełożył na opracowanie autorskiej metody działania w Internecie, która wygenerowała już wiele milionów zysku. 

Zarówno misją jak i pasją Piotra jest dostarczanie sprawdzonych strategii rozwoju i działających modeli Biznesowych.

W swojej działalności edukacyjnej Piotr odkrywa Mechanizm działania Biznesu i prezentuje modele biznesowe w taki sposób, aby każdy kto ma w sobie iskrę przedsiębiorcy mógł je zaimplementować i spełnić się w Biznesie.

Zacznij współpracować z Piotrem!

Piotr-Usyk-1.jpg

Piotr Usyk

Dlaczego współpraca z Piotrem?

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dostajesz gotowe rozwiązania i instrukcje krok po kroku, które są dostosowane do Twojego Biznesu i dochodów, i co bardzo ważne są przetestowane i działają. Oszczędzasz dzięki temu masę czasu i pieniędzy na szukaniu i testowaniu rozwiązań, które nie działają.

Sprawdzone procesy i gotowe rozwiązania

Nie musisz odkrywać koła na nowo i błądzić w meandrach handlu internetowego, Amazona, Allegro, reklam na Facebooku i Google. Aby cieszyć się z wyników finansowych wystarczy, że weźmiesz gotowe rozwiązania i zastosujesz je u siebie.

Dostęp do wiedzy 24/7/365 i Aktualizacje

Przerabiasz i wdrażasz materiały w swoim tempie. Możesz do nich wracać kiedy tylko potrzebujesz. Dzięki ciągłym aktualizacją, zawsze masz dostęp do najnowszych rozwiązań.

Wsparcie na każdy etapie

Droga biznesowa nie zawsze jest prosta, ale na pewno warta tego, aby nią iść. Dzięki wsparciu Piotra i społeczności Mechanizm Biznesu o wiele łatwiej będzie Ci pokonywać codzienne wyzwania biznesowe i realizować swoje cele.

Rozwiń swój Biznes w Internecie

Co mówią osoby które skorzystały?

Gotów do działania?

Dowiedz się, jak osiągnąć finansową niezależność i spełnić marzenia dzięki wykorzystaniu Handlu Internetowego.

Biznes na Amazonie zapewni Ci

Wolność osobista

Bilet do Lepszego Życia

Biznes na Automacie

Biznes z Dowolnego Miejsca

Nieograniczone zarobki

Praca 1-2 godzin dziennie

Obłsługa wysyłki przez Amazona

Sprzedaż na Całym Świecie

Dostęp do magazynów Amazona na całym Świecie

Co potrzebujesz, żeby zacząć zarabiać?

Wybrać produkty które będziesz sprzedawać

Wystawić swoją Ofertę na Amazonie

Gdy Twoje produkty się sprzedają Otrzymujesz Pieniądze

Co zyskasz dołączając do Programu

Amazon ReSeller System

6 Modułów Szkolenia + Bonusy

6 Modułów Lekcji Online Dzięki Którym zaczniesz zarabiać na sprzedaży na Amazonie

Konsultacje Online na których możesz zadawać pytania do Kursu, dzięki temu masz wsparcie

Otrzymujesz Pomoc przy zakładaniu konta sprzedawcy Seller Central na Amazonie

Czego nauczy Cię Kurs?

Szukania i Analizy opłacalnych produktów do sprzedaży

Aby zarobić na sprzedaży na Amazonie musisz wybrać produkty, które się dobrze sprzedają i mają potencjał do tego, aby na nich zarobić. Nie wszystkie produkty są dobre do sprzedaży, jedne maja za mały popyt, inne za dużą konkurencje itd.
Analizując tysiące produktów do sprzedaży na Amazonie opracowałem swój autorski system, który pozawala szybko zbadać potencjał zarobkowy danego produktu.

Poznasz jak działa Amazona i nauczysz się tam sprzedawać

Krok po kroku zapoznam Cię z platformą Amazona Seller Cental, dzięki temu będziesz umiał się poruszać po całym systemie, generować listy przewozowe, obsługiwać klientów na Amazonie, jak również zapoznam Cię z Regulaminem Amazona, abyś nie naraził się na blokadę konta.

Nauczysz się pozyskiwać Towar do sprzedaży na Amazonie w atrakcyjnych cenach

W modelu Arbitraż, cena za jaką kupisz towar do dalszej odsprzedaży przekłada się na to ile zarobisz. Im lepszą będziesz mieć cenę zakupu tym więcej zarobisz, jak również daje Ci to większe pole manewru do ustalania Twojej ceny na Amazonie.
Podam Ci skąd pozyskiwać produkty w atrakcyjnych cenach, jak również podam Ci kilkanaście sposobów na negocjację ceny z Twoim dostawcą.

Nauczę Cię korzystać z programów do analizy produktów oraz automatyzacji

Jest wiele programów dla sprzedawców Amazona, jednak tylko kilka jest godnych uwagi. Pokaże Ci najlepsze programy, które pomogą Ci szybko analizować produkty, nauczę Cię z niech korzystać tak abyś wiedział na co zwracać uwagę oraz pokaże Ci jak korzystać z programów do Automatyzacji sprzedaży w modelu Arbitraż.

Poznasz dokładnie Modele FBA i FBM

Dzięki temu będziesz wiedzieć jakie towary sprzedawać w poszczególnych modelach i jakie są koszty z każdym z tych modeli. Dzięki temu szybko obliczysz co będzie Ci się lepiej opłacało i na czym najwięcej zarobisz.
Dowiesz się jak obsługiwać wysyłkę w modelu FBM i ewentualne zwroty. Powiem Ci jak przyjmować zwroty z zagraicy itd.
Poznasz też cały proces związany z korzystaniem z magazynów Amazona w modelu FBA.

Obszerny Moduł poświęcony prowadzeniu Firmy i kwestią podatkowym

W tych lekcjach dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o prowadzeniu Firmy przy sprzedaży na Amazonie.
Jeśli nie prowadzisz jeszcze firmy to dowiesz się krok po kroku jak ją założyć pod sprzedaż na Amazonie.
Sprzedaż na Amazonie generuje wiele pytań na tam podatków i rozliczeń sprzedaży, wszystkie kwestie poruszam w modułach dotyczących kwestii podatkowych przy sprzedaży w Europie i USA. Dzięki temu dokładnie będziesz wiedzieć jak rozliczyć sprzedaż na Amazonie.

Nauczę Cię obsługi klienta, abyś miał najlepsze oceny

Obsługa klienta na Amazonie jest bardzo ważna, a oceny sprzedawcy przekładają się na sprzedaż.
Nauczę Cię jak obsługiwać klientów na Amazonie oraz jak zapewnić sobie bardzo dobre opinie sprzedawcy.

Jak wygrać z konkurencją

Podam Ci sprawdzone techniki i sposoby na to, abyś zostawił swoja konkurencję daleko w tyle. Są to metody zgodne z regulaminem Amazona, świetnie działają, ale mało sprzedawców je zna, dzięki czemu zyskasz niesamowitą przewagę.

Dodatkowo

Dostęp do Aktualizacji

Świat ciągle się zmienia, rynek ECommerce oraz Amazon również. Kupując dostęp teraz masz dostęp do aktualizacji kursu i dostęp do najnowszych informacji oraz strategii.

Kurs: Zakładanie konta na Amazonie oraz Rejestracja w LUCID

Dostajesz w Bonusie dostęp do Kursu który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zakładania konta na Amazonie, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych nerwów i co najważniejsze blokady konta już na samym początku.
Zarejestrujesz się również do systemu LUCID w Niemczech.
W kursie są nagrania wideo w których wszystko dokładnie omawiam, jak również opis całej procedury wraz ze screenami, abyś wiedział co gdzie należy wpisać.

Pomoc przy zakładaniu Firmy

Otrzymasz pomoc oraz wsparcie przy zakładaniu swojej Firmy. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i spokojnie, że ze wszystkim sobie poradzisz.

Pomoc przy zakładaniu konta Seller Cental

Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy zakładaniu konta, przy sprawdzeniu dokumentów weryfikacyjnych to taką pomoc uzyskasz, bo bardzo ważne jest dla mnie, abyś szybko i sprawnie wystartował ze swoim Biznesem na Amazonie.

Dla Kogo jest ten Kurs

Dla osób które chcą zacząć swój własny Biznes i zarabiać Online

Dla sprzedawców, który chcą rozpocząć i rozwinąć sprzedaż na Amazonie

Dla osób które szukają dodatkowego źródła dochodu, który będzie generować zysk na Automacie

Dla osób które szukają Biznesu który da im wolność i niezależność

Chcesz zacząć Swój Biznes Online

Ten Kurs jest tak skonstruowany, aby przeprowadzić Cię przez cały proces Budowania Biznesu opartego o sprzedaż na Amazonie od A do Z. Otrzymujesz dostęp do Kursu oraz mojej opieki podczas Konsultacji. Masz pełne Wsparcie.

Chcesz zacząć Sprzedawać swoje produkty na Amazonie

Jeśli posiadasz produkty które już sprzedajesz np. w Polsce i chcesz zacząć je sprzedawać na Amazonie, to w Kursie znajdziesz wszystko, aby z sukcesem wejść na Amazon i zacząć tam zarabiać. Dowiesz się jak Analizować opłacalność poszczególnych produktów, jak wystawić swoją ofertę na Amazona oraz jak obsługiwać sprzedaż w FBA i FBM.

Chcesz stworzyć Biznes który będzie zarabiać na Automacie

Sprzedając w Modelu Arbitraż na Amazonie, możesz również korzystać z FBA dzięki temu wysyłką będzie zajmował się Amazon, a Ty wystarczy, że wszystko skonfigurujesz i ustawisz w takie sposób, aby wszystko odbywało się na Automacie. W Kursie znajdziesz gotowy schemat jak ustawić wszystko krok po kroku w taki sposób, aby zarabiać w pełni Automatycznie.

Chcesz Cieszyć się wolnością i niezależnością

Dzięki temu, że sprzedaż na Amazonie można obsługiwać w 100% Online, daje Ci to niesamowitą wolość i niezależność. Możesz prowadzić ten biznes z każdego miejsca na świecie. Możesz go doglądać kiedy chcesz i nie masz sztywnych godzin pracy.
Możesz cieszyć się wolością tego gdzie mieszkasz i kiedy zajmujesz się tym Biznesem.

Amazon ReSeller System

2 195 zł

Dołącz Teraz 1 395 zł

Niektóre Opinie Kursantów:

Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli w przeciągu 7 dni od momentu otrzymania dostępu do kursu uznasz, że ten materiał szkoleniowy nie jest dla Ciebie lub stwierdzisz po prostu, że go nie potrzebujesz wystarczy, że wyślesz wiadomość na nasz adres email i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

"Jak widzisz, jestem tak pewny oferowanej przeze mnie wartości, że daję Ci pełną gwarancję satysfakcji."

Piotr Usyk

Nie czekaj, odbierz dostęp do kursu już teraz i dzięki poznawaniu opracowanych przeze mnie skutecznych technik handlu na Amazonie ciesz się życiem, jakiego pragniesz.

Najczęstsze Pytania

Kiedy otrzymam dostęp do szkolenia?

Dostęp do platformy szkoleniowej otrzymujesz natychmiast po opłacaniu zamówienia.

Kiedy rozpoczyna się szkolenie i jak długo trwa?

Całe szkolenie jest nagrane i dostępne na platformie szkoleniowej do której uzyskasz dostęp po dołączaniu. Materiały są dostępne 24/7 więc cały czas masz do nich dostęp i możesz je przerabiać w swoim czasie i tempie.

Co jeśli nie mam doświadczenia w Sprzedaży?

Kurs jest tak ułożony, aby przeprowadzić Cię przez cały proces od A do Z. Nie musisz mieć doświadczenia w Biznesie, ani w Handlu. Kurs wszystkiego Cię nauczy i przekaże wiedzę w sposób zrozumiały, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia.

Jak wygląda Kurs?

Kurs jest w Postaci lekcji Wideo na których omawiam temat, jak również nagrań ekranu mojego komputera, gdzie pokazuję wszystko Krok po Kroku jak coś trzeba zrobić. Do Kursu są dodane zadania do wykonania, Check Listy, Plany działań oraz różnego rodzaju diagramy i grafiki. Masa potężnej wiedzy, przedstawiona w sposób zrozumiały i przejrzysty.

Co jeśli Kurs mi się nie spodoba?

W ciągu 7 dni możesz zwrócić Kurs jeśli nie będzie Ci odpowiadał. Masz moją Gwarancję Satysfakcji.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Podczas składania zamówienia podaj dane do faktury. Fakturę dostaniesz na maila.

Czy jest możliwość płatności ratalnej?

Tak, udostępniam płatność ratalną. Nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Wystarczy, że podczas składania zamówienie zaznaczysz płatność: Raty PayU

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do mnie maila na adres: piotr@mechanizmbiznesu.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Piotr Usyk - Mechanizm Biznesu

Korzystanie ze strony i zapis oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Twoje dane są bezpieczne. Nigdy nie będziemy udostępniać, wypożyczać ani sprzedawać Twoich danych.

Zostawiając dane, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych zgodnie z polityką prywatności.