Zdobądź wiedzę i narzędzia, aby zarabiać na Amazonie,
Sprzedając w modelu Arbitraż i Wholesele
Gotowe Produkty o Wysokiej Marży.

Zdobądź wiedzę i narzędzia, aby zarabiać na Amazonie, Sprzedając w modelu Arbitraż i Wholesele Gotowe Produkty o Wysokiej Marży.

Jak działa sprzedaż na Amazonie
w Modelu Arbitraż?

Możesz zacząć z małym budżetem

W modelu Arbitraż nie produkujesz swojego Produktu, tylko sprzedajesz produkty które już są na Amazonie i się dobrze sprzedają, dzięki temu możesz zacząć z małym budżetem, bez dużej inwestycji w towar. Możesz zacząć już od 900 zł.

Nie ponosisz Ryzyka

W tym modelu Sprzedajesz na Amazonie Produkty na które jest popyt, czyli codziennie ludzie kupują ten konkretny produkt. Twoim zadaniem jest to, aby zadbać o to żeby ludzie kupowali u Ciebie. A to jest o wiele prostsze niż sprzedaż własnego produktu. Zawsze możesz obniżyć cenę i w najgorszym wypadku wyjść na 0 na danym produkcie.

Nie musisz inwestować w Reklamę i Marketing

Wybierasz do sprzedaży produkty które już dobrze się sprzedają, a Ty dołączasz do tego trendu ze swoją ofertą i odbierasz swój kawałek tortu. Na Amazonie kilku producentów może sprzedawać jeden produkt na Listingu, więc wystarczy, że podepniesz się pod zarabiający Listing i z automatu zaczniesz mieć sprzedaż.

Bardzo łatwy i szybki start ze Sprzedażą na Amazonie

W modelu Arbitraż odpada Ci masa rzeczy które musisz ogarnąć przy sprzedaży w Private Label, czyli nie musisz tworzyć swojej marki, nie musisz produkować swojego produktu, nie musisz się wyróżniać z produktem, nie musisz budować Brandu.
W Modelu Arbitraż, bierzesz produkt który się dobrze sprzedaje i zaczynasz go również i Ty sprzedawać, tym samym odkrajając cześć tortu dla Siebie. W przeciągu 2 tygodni możesz wystartować ze swoim Biznesem.

Nie musisz Tworzyć własnego produktu

W modelu Arbitraż nie tworzysz swojego produktu, tylko bierzesz gotowy produkt od producenta i go sprzedajesz.
Możesz zamówić u producenta 5, 20, 100 sztuk gotowego towaru, zależy od Ciebie.
Możesz też sprzedawać w modelu Dropshipping.

Sprzedajesz kilka rodzajów produktu, tym samym obniżasz ryzyko i maksymalizujesz ryzk

W tym modelu zaopatrujesz się w Towar na bieżąco, dzięki temu możesz nabyć kilka różnych produktów po kilka, kilkanaście sztuk i sprzedawać je na Amazonie. Dzięki temu szybko odkryjesz na czym zarabiasz najwięcej i na czym powinieneś się skupić.

Możesz sprzedawać całkowicie na Automacie

Amazon posiada sieć swoich magazynów na całym Świecie, jest to tzw. FBA, czyli Amazon wysyła za Ciebie towar do Klienta i obsługuje zwroty. Również w modelu Arbitraż możesz wysłać kilka sztuk towaru na magazyny Amazona i dzięki temu sprzedajesz całkowicie na automacie, bo nie zajmujesz się wysyłką.

Bardzo szybko możesz zarobić pierwsze pieniądze

Mała inwestycja na start i szybkie efekty w postaci gotówki na Twoim kocie, to jest to co charakteryzuje sprzedaż w modelu Arbitraż na Amazonie. Pierwszych zysków możesz się spodziewać już po miesiącu sprzedaży.
Ten model jest świetny do tego, aby nauczyć się sprzedaży na Amazonie i zacząć szybko zarabiać pieniądze.

Dlaczego współpraca z Piotrem?

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dostajesz gotowe rozwiązania i instrukcje krok po kroku, które są dostosowane do Twojego Biznesu i dochodów, i co bardzo ważne są przetestowane i działają. Oszczędzasz dzięki temu masę czasu i pieniędzy na szukaniu i testowaniu rozwiązań, które nie działają.

Sprawdzone procesy i gotowe rozwiązania

Nie musisz odkrywać koła na nowo i błądzić w meandrach handlu internetowego, Amazona, Allegro, reklam na Facebooku i Google. Aby cieszyć się z wyników finansowych wystarczy, że weźmiesz gotowe rozwiązania i zastosujesz je u siebie.

Dostęp do wiedzy 24/7/365 i Aktualizacje

Przerabiasz i wdrażasz materiały w swoim tempie. Możesz do nich wracać kiedy tylko potrzebujesz. Dzięki ciągłym aktualizacją, zawsze masz dostęp do najnowszych rozwiązań.

Wsparcie na każdy etapie

Droga biznesowa nie zawsze jest prosta, ale na pewno warta tego, aby nią iść. Dzięki wsparciu Piotra i społeczności Mechanizm Biznesu o wiele łatwiej będzie Ci pokonywać codzienne wyzwania biznesowe i realizować swoje cele.

Rozwiń swój Biznes w Internecie

Co mówią osoby które skorzystały?

Gotów do działania?

Dowiedz się, jak osiągnąć finansową niezależność i spełnić marzenia dzięki wykorzystaniu Handlu Internetowego.

Amazon To:

Wolność osobista

Bilet do Lepszego Życia

Biznes na Automacie

Biznes z Dowolnego Miejsca

Nieograniczone zarobki

Praca 1-2 godzin dziennie

Obłsługa wysyłki przez Amazona

Sprzedaż na Całym Świecie

Dostęp do magazynów Amazona na całym Świecie

Co potrzebujesz, żeby zacząć zarabiać?

Wybrać produkty które będziesz sprzedawać

Wystawić swoją Ofertę na Amazonie

Gdy Twoje produkty się sprzedają Otrzymujesz Pieniądze

Co zyskasz dołączając do Programu

Amazon Seller System

6 Modułów Szkolenia + Bonusy

6 Modułów Lekcji Online Dzięki Którym zaczniesz zarabiać na sprzedaży na Amazonie

Konsultacje Online na których możesz zadawać pytania do Kursu, dzięki temu masz wsparcie

Otrzymujesz Pomoc przy zakładaniu konta sprzedawcy Seller Central na Amazonie

Czego nauczy Cię Kurs?

Szukania i Analizy opłacalnych produktów do sprzedaży

Aby zarobić na sprzedaży na Amazonie musisz wybrać produkty, które się dobrze sprzedają i mają potencjał do tego, aby na nich zarobić. Nie wszystkie produkty są dobre do sprzedaży, jedne maja za mały popyt, inne za dużą konkurencje itd.
Analizując tysiące produktów do sprzedaży na Amazonie opracowałem swój autorski system, który pozawala szybko zbadać potencjał zarobkowy danego produktu.

Poznasz jak działa Amazona i nauczysz się tam sprzedawać

Krok po kroku zapoznam Cię z platformą Amazona Seller Cental, dzięki temu będziesz umiał się poruszać po całym systemie, generować listy przewozowe, obsługiwać klientów na Amazonie, jak również zapoznam Cię z Regulaminem Amazona, abyś nie naraził się na blokadę konta.

Nauczysz się pozyskiwać Towar do sprzedaży na Amazonie w atrakcyjnych cenach

W modelu Arbitraż, cena za jaką kupisz towar do dalszej odsprzedaży przekłada się na to ile zarobisz. Im lepszą będziesz mieć cenę zakupu tym więcej zarobisz, jak również daje Ci to większe pole manewru do ustalania Twojej ceny na Amazonie.
Podam Ci skąd pozyskiwać produkty w atrakcyjnych cenach, jak również podam Ci kilkanaście sposobów na negocjację ceny z Twoim dostawcą.

Nauczę Cię korzystać z programów do analizy produktów oraz automatyzacji

Jest wiele programów dla sprzedawców Amazona, jednak tylko kilka jest godnych uwagi. Pokaże Ci najlepsze programy, które pomogą Ci szybko analizować produkty, nauczę Cię z niech korzystać tak abyś wiedział na co zwracać uwagę oraz pokaże Ci jak korzystać z programów do Automatyzacji sprzedaży w modelu Arbitraż.

Poznasz dokładnie Modele FBA i FBM

Dzięki temu będziesz wiedzieć jakie towary sprzedawać w poszczególnych modelach i jakie są koszty z każdym z tych modeli. Dzięki temu szybko obliczysz co będzie Ci się lepiej opłacało i na czym najwięcej zarobisz.
Dowiesz się jak obsługiwać wysyłkę w modelu FBM i ewentualne zwroty. Powiem Ci jak przyjmować zwroty z zagraicy itd.
Poznasz też cały proces związany z korzystaniem z magazynów Amazona w modelu FBA.

Obszerny Moduł poświęcony prowadzeniu Firmy i kwestią podatkowym

W tych lekcjach dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o prowadzeniu Firmy przy sprzedaży na Amazonie.
Jeśli nie prowadzisz jeszcze firmy to dowiesz się krok po kroku jak ją założyć pod sprzedaż na Amazonie.
Sprzedaż na Amazonie generuje wiele pytań na tam podatków i rozliczeń sprzedaży, wszystkie kwestie poruszam w modułach dotyczących kwestii podatkowych przy sprzedaży w Europie i USA. Dzięki temu dokładnie będziesz wiedzieć jak rozliczyć sprzedaż na Amazonie.

Nauczę Cię obsługi klienta, abyś miał najlepsze oceny

Obsługa klienta na Amazonie jest bardzo ważna, a oceny sprzedawcy przekładają się na sprzedaż.
Nauczę Cię jak obsługiwać klientów na Amazonie oraz jak zapewnić sobie bardzo dobre opinie sprzedawcy.

Jak wygrać z konkurencją

Podam Ci sprawdzone techniki i sposoby na to, abyś zostawił swoja konkurencję daleko w tyle. Są to metody zgodne z regulaminem Amazona, świetnie działają, ale mało sprzedawców je zna, dzięki czemu zyskasz niesamowitą przewagę.

Bonusy

12 Spotkań na żywo

Otrzymujesz dostęp do 12 konferencji na żywo, podczas których odpowiadam na pytania kursantów oraz omawiam dodatkowe kwestie

Dożywotni dostęp do Aktualizacji

Świat ciągle się zmienia, rynek ECommerce oraz Amazon również. Kupując dostęp teraz masz dostęp do aktualizacji kursu i dostęp do najnowszych informacji oraz strategii.

Kurs: Zakładanie konta na Amazonie oraz Rejestracja w LUCID

Dostajesz w Bonusie dostęp do Kursu który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zakładania konta na Amazonie, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych nerwów i co najważniejsze blokady konta już na samym początku.
Zarejestrujesz się również do systemu LUCID w Niemczech.
W kursie są nagrania wideo w których wszystko dokładnie omawiam, jak również opis całej procedury wraz ze screenami, abyś wiedział co gdzie należy wpisać.

Pomoc przy zakładaniu Firmy

Otrzymasz pomoc oraz wsparcie przy zakładaniu swojej Firmy. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie i spokojnie, że ze wszystkim sobie poradzisz.

Pomoc przy zakładaniu konta Seller Cental

Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy zakładaniu konta, przy sprawdzeniu dokumentów weryfikacyjnych to taką pomoc uzyskasz, bo bardzo ważne jest dla mnie, abyś szybko i sprawnie wystartował ze swoim Biznesem na Amazonie.

Dla Kogo jest ten Kurs

Dla osób które chcą zacząć swój własny Biznes i zarabiać Online

Dla sprzedawców, który chcą rozpocząć i rozwinąć sprzedaż na Amazonie

Dla osób które szukają dodatkowego źródła dochodu, który będzie generować zysk na Automacie

Dla osób które szukają Biznesu który da im wolność i niezależność

Chcesz zacząć Swój Biznes Online

Ten Kurs jest tak skonstruowany, aby przeprowadzić Cię przez cały proces Budowania Biznesu opartego o sprzedaż na Amazonie od A do Z. Otrzymujesz dostęp do Kursu oraz mojej opieki podczas Konsultacji. Masz pełne Wsparcie.

Chcesz zacząć Sprzedawać swoje produkty na Amazonie

Jeśli posiadasz produkty które już sprzedajesz np. w Polsce i chcesz zacząć je sprzedawać na Amazonie, to w Kursie znajdziesz wszystko, aby z sukcesem wejść na Amazon i zacząć tam zarabiać. Dowiesz się jak Analizować opłacalność poszczególnych produktów, jak wystawić swoją ofertę na Amazona oraz jak obsługiwać sprzedaż w FBA i FBM.

Chcesz stworzyć Biznes który będzie zarabiać na Automacie

Sprzedając w Modelu Arbitraż na Amazonie, możesz również korzystać z FBA dzięki temu wysyłką będzie zajmował się Amazon, a Ty wystarczy, że wszystko skonfigurujesz i ustawisz w takie sposób, aby wszystko odbywało się na Automacie. W Kursie znajdziesz gotowy schemat jak ustawić wszystko krok po kroku w taki sposób, aby zarabiać w pełni Automatycznie.

Chcesz Cieszyć się wolnością i niezależnością

Dzięki temu, że sprzedaż na Amazonie można obsługiwać w 100% Online, daje Ci to niesamowitą wolość i niezależność. Możesz prowadzić ten biznes z każdego miejsca na świecie. Możesz go doglądać kiedy chcesz i nie masz sztywnych godzin pracy.
Możesz cieszyć się wolością tego gdzie mieszkasz i kiedy zajmujesz się tym Biznesem.

Dołącz do Kursu Teraz zanim zamknę zapisy

Amazon Seller System

2699 zł

Teraz Tylko 995 zł

Najczęstsze Pytania

Czy dostanę Fakturę VAT?

Tak wystawiam fakturę VAT na Kurs, wystrczy, że podczas płatności zaznaczysz, że chcesz Fakturę i podasz dane do faktury. Faktura zostanie dostarczona Ci na maila.

Jak wygląda Kurs?

Kurs jest w Postaci lekcji Wideo na których omawiam temat, jak również nagrań ekranu mojego komputera, gdzie pokazuję wszystko Krok po Kroku jak coś trzeba zrobić. Do Kursu są dodane zadania do wykonania, Check Listy, Plany działań oraz różnego rodzaju diagramy i grafiki. Masa potężnej wiedzy, przedstawiona w sposób zrozumiały i przejrzysty.

Jak długo mam dostęp do Kursu?

Masz dostęp dożywotni do kursu i aktualizacji.

Co jeśli nie mam doświadczenia w Sprzedaży?

Kurs jest tak ułożony, aby przeprowadzić Cię przez cały proces od A do Z. Nie musisz mieć doświadczenia w Biznesie, ani w Handlu. Kurs wszystkiego Cię nauczy i przekaże wiedzę w sposób zrozumiały, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia.

Kiedy otrzymam dostęp do Kursu?

Dostęp do Kursu otrzymasz automatycznie po opłaceniu zamówienia. Kurs jest na platformie Online więc możesz z niego korzystać wszędzie tam gdzie masz dostęp do Internetu. Dane do logowania przyjdą do Ciebie na maila zaraz po opłaceniu zamówienia. Dane dostępowe do spotkań na żywo również będziesz dostawać na maila.

Co jeśli Kurs mi się nie spodoba?

W ciągu 7 dni możesz zwrócić Kurs jeśli nie będzie Ci odpowiadał. Masz moją Gwarancję Satysfakcji.

7 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Copyright MechanizmBiznesu.pl