fbpx

Amazon Product Mastery

Jak Szybko Znaleźć Zyskowny Produkt Do Sprzedaży Na Amazonie.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu i znaleźć produkt do sprzedaży na Amazon?

Dowiesz się jak szybko rozpocząć zarabianie na sprzedaży produktów na Amazonie. Poznasz gotowy plan Krok po Kroku dzięki któremu znajdziesz zyskowny produkt do sprzedaży w przeciągu kilku dni.

Będziesz wiedzieć jak działa Biznes na Amazonie, na jakim rynku szukać produktów oraz jak obliczyć zyskowność produktu. Dzięki temu będziesz w stanie szybko określić czy dany produkt będzie dla Ciebie zyskowny i nie popełnisz kosztowych błędów.

Oddaję w Twoje ręce 10 metod na znalezienie produktu. Są to moje najlepsze metody, które gwarantują znalezienie zyskownego produktu do sprzedaży.
Ponadto Krok po Kroku poznasz jak posługiwać się narzędziami do szukania produktu, wszystko pokażę Ci na ekranie mojego komputera.

Nauczę Cię podejścia opartego nie o wprowadzanie przypadkowych produktów na Amazona, ale o budowanie swojego Brandu na Amazonie, dzięki czemu mozesz łatwo skalować ten biznes oraz zwiększać dochody.

Nauczysz się myśleć jak przedsiębiorca. Jeśli chcesz odnieść sukces w handlu musisz nauczyć się myślenia w kategoriach tego co chce klient, a nie tego co Ty byś kupił lub nie. To jest kluczowa zapadka którą przestawimy w Twojej głowie już na samym początku.

Dowiesz się jak znaleźć odpowiedniego dostawcę dla swojego produktu oraz jak obliczyć ostateczną opłacalność produktu. Dostaniesz gotowe szablony do wykorzystania, dzięki czemu cały proces będzie bardzo szybki i intuicyjny.

Dla Kogo jest to Szkolenie?

Dla osób które chcą zacząć Biznes Online oparty na sprzedaży produktów w Internecie. Dostaniesz kompletny przewodnik jak znaleźć produkt do sprzedaży i rozpocząć Biznes. Dzięki niemu ruszysz z miejsca i zaczniesz zarabiać pieniądze w Internecie.

Dla osób które chcą zacząć sprzedaż na Amazonie, ale nie wiedzą jak znaleźć zyskowny produkt do sprzedażny. Szukanie produktu to najtrudniejszy a zarazem najważniejszy element w biznesie na Amazonie, dlatego dostaniesz ode mnie działający schemat selekcji produktów oraz 6 metod na szybkie znalezienie produktu do sprzedaży.

Dla osób które miały już styczność z Amazonem, być może szukały już produktu, ale ostatecznie są na etapie stagnacji. Wiem, że czasami różnie to bywa z szukaniem produktu, czasami jedno zdanie, jedna nowa wskazówka potrafi odmienić punkt widzenia i zaczyna dostrzegać się okazję które leżą prze nosem. Sprawdź co przygotowałem i zdecyduj się poznać mój autorski system.

Plan szkolenia skutecznego szukania produktu do sprzedaży na Amazon:

Cele szkolenia

Nauczę Cię skutecznie znajdować produkty do sprzedaży na Amazon. Koniec już ze stagnacją, godzinami przed komputerem bez rezultatów, koniec wreszcie z brakiem pomysłu co sprzedawać. Poznasz kompletny system, Dokładne kryteria oraz kilka metod na znalezienie zyskownego produktu do sprzedaży na Amazonie. A przede wszystkim nauczysz się myślenia w kategoriach budowania Brandu na Amazonie co pozwoli Ci rozwijać Twój biznes długoterminowo i skutecznie go skalować.

Forma szkolenia

Szkolenie jest w wersji Online, otrzymujesz nieograniczony dostęp do szkolenia i możesz je przerabiać kiedy chcesz oraz w sposób dla Ciebie najwygodniejszy. Otrzymujesz dostęp do ponad 45 lekcji w których krok po kroku tłumaczę Kryteria wyboru produktu, omawiam strategię jaką powinieneś się kierować, aby znaleźć produkt od którego rozpoczniesz budowanie swojego Brandu, pokazuje wreszcie na ekranie mojego komputera jak ja to robię. Jak przechodzę cały proces, na co zwracam uwagę, jak podejmuję decyzję o akceptacji bądź odrzuceniu danego produktu. Wszystko po to żebyś mógł w łatwy sposób posiąść tę wiedzę i zaczął zarabiać na swoim produkcie.

Szkolenie składa się z lekcji teoretycznych, gdzie dostajesz wiedzę na temat tego co będziemy robić oraz czym musisz się kierować, krok po kroku cały proces rozłożony na części pierwsze oraz z części prozodycznej gdzie pokazuję na ekranie mojego komputera jak zastosować ta wiedzę w praktyce.

Dodatkowo masz do wykonania zadania domowe dzięki którym masz gotowy schemat co powinieneś robić każdego dnia, aby odnieść sukces na Amazonie.

Dostęp do szkolenia

Dostęp otrzymujesz po opłaceniu kursu. Otrzymujesz dane dostępowe, logujesz się na platformę i przerabiasz kurs w swoim tempie i w taki sposób jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Z platformy możesz korzystać na komputerze, tablecie bądź na telefonie. Pełna dowolność.

Zakres Szkolenia

Oto, co otrzymujesz

Kto prowadzi szkolenie

Piotr Usyk

Aktywnie sprzedaję swoje produkty poprzez Internet w Polsce i na Świecie, jak również szkolę z zakresu prowadzenia Biznesu, Sprzedaży oraz Marketingu Internetowego. 

Szkolę z zakresu sprzedaży na Amazon oraz pomagam rozpocząć sprzedaż na Amazonie. 

Pomogłem już dziesiątkom firmy rozpocząć sprzedaż na Amazonie, zwiększyć sprzedaż jak również wyjść z sytuacji kryzysowej z zblokowanym kontem. 

Opinie

7 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. W 100% bez ryzyka!

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Twoje dane są bezpieczne. Nigdy nie będziemy udostępniać, wypożyczać ani sprzedawać Twoich danych.

Zostawiając dane, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych zgodnie z polityką prywatności.