fbpx

Kursy Online

Zakładanie Konta na Amazonie

Kurs który  przeprowadzi Cię krok po kroku przez rejestrację konta na Amazonie w Polsce, Niemczech, Anglii i USA. 

Na samym początku przygotujemy potrzebne dokumenty, które będą Ci potrzebne do założenie konta na Amazonie.  Następnie przejdziemy proces rejestracji, w kursie są screeny ze wszystkich kroków formularza wraz z objaśnieniem. Na samym końcu zajmiemy się wgraniem dokumentów weryfikacyjnych oraz skonfigurujemy konto do sprzedaży. 

Dołącz za 17 zł.
Idealny, aby zacząć.

6 Modułów szkolenia który wprowadzi Cię w świat sprzedaży na Amazonie. 

Jeśli szukasz pomysłu na dochodowy biznes to ten kurs jest dla Ciebie. Dowiesz się z niego jak działa Biznes  związany ze sprzedażą produktów na Amazonie oraz jakie daje możliwości.

Dowiesz się jakie produkty sprzedawać na Amazonie. Poznasz Dochodowe Kategorie na Amazonie oraz kryteria Wyboru Produktu do sprzedaży. Założysz konto na Amazonie i wystawisz swoje produkty do sprzedaży. 

Dołącz za 39 zł.​
Jak wejść do Świata eCommerce i zacząć zarabiać?

W tym szkoleniu pokaże Ci krok po kroku:

Jak zacząć zarabiać na sprzedaży w Internecie bez ryzyka i inwestycji pieniędzy w ciemno?

 Nawet jeśli nie masz doświadczenia! 

Poznasz Metodę która daje Realną Przewagę w eCommerce

Dołącz za 39 zł.​
Jak szybko stworzyć reklamę która będzie Generowała Klientów do Twojego Biznesu?

W tym szkoleniu pokaże Ci krok po kroku:

 „Jak szybko stworzyć skuteczną Reklamę w Social Media która będzie pozyskiwała Klientów w sposób Ciągły i Automatyczny?”

Z tym szkoleniem stworzysz skuteczną kampanie na Facebooku i Instagramie ukierunkowaną na pozyskiwanie klientów.

Dowiesz się jak przygotować skuteczną Grafikę oraz tekst do reklamy, oraz krok po kroku skonfigurujesz reklamę która będzie zbierać dane kontaktowe osób zainteresowanych Twoją usługą lub produktem. 

Zbudujesz również Powtarzalny System Sprzedaży w którym reklama będzie pierwszym ogniwem, co najfajniejsze ten sytem będzie działać za 0 zł i będzie genialnie uzupełniać kampanię reklamową w generowaniu klientów do Twojego Biznesu.  

Dołącz za 39 zł.​
Jak importować Produkty z Chin? Cały proces krok o kroku.

To szkolenie przeprowadzi Cię do A do Z przez cały proces importu produktów z Chin. 

Dowiesz się jakie produkty importować, a jakich unikać, znajdziesz dostawcę produktów, wynegocjujesz dobre warunki współpracy oraz dowiesz się jak złożyć zamówienie i bezpiecznie zapłacić za towar. 

Pokażę Ci jak przetransportować produkt z Chin do Polski oraz jak przejść odprawę celną. 

Dostajesz wszystkie potrzebne wzory dokumentów, szablony maili kontaktowych oraz rozmów negocjacyjnych. 

W tym kursie jest wszystko czego potrzebujesz, aby z sukcesem zarabiać na Imporcie z Chin.

Dołącz za 39 zł.​

Amazon Product Mastery

Ten kurs jest dla osób które chcą sprzedawać produkty na Amazonie w modelu Private Label

Nauczę Cię skutecznie znajdować i tworzyć produkty do sprzedaży na Amazonie. Koniec już ze stagnacją, godzinami przed komputerem bez rezultatów, koniec wreszcie z brakiem pomysłu co sprzedawać. Poznasz kompletny system, Dokładne kryteria oraz kilka metod na znalezienie zyskownego produktu do sprzedaży na Amazonie w modelu Private Label. A przede wszystkim nauczysz się myślenia w kategoriach budowania Brandu na Amazonie co pozwoli Ci rozwijać Twój biznes długoterminowo i skutecznie go skalować.

Dropshipping, Arbitraż i Wholesale
na Amazonie i Allegro

Ten kurs nauczy Cię sprzedawać produkty na Amazonie i Allegro w modelu Dropshipping, Arbitraż i Wholesale.

Najbardziej zaawansowany kurs na temat sprzedaży na Amazonie i Allegro w modelu Dropshipping, Arbitraż i Wholesale w Polsce. W tym kursie jest wszystko na temat znajdowania dochodowych produktów do sprzedaży, pozyskiwania produktów z hurtowni i od dystrybutorów,. W tym kursie Piotr zdradza rownież najlepsze techniki negocjacji, dzięki czemu będziesz w stanie pozyskać produkty taniej i dzięki temu mieć większą marżę .

Z tym kursem wejdziesz w świat E-Commercu i zbudujesz swoje stabilne źródło dochodu.

Amazon Private Label - Marka Własna na Amazonie

Ten kurs nauczy Cię jak stworzyć swój własny produkt i rozkręcić sprzedaż na Amazonie.

Jest to Najbardziej zaawansowany kurs w Polsce na temat sprzedaży na Amazonie w modelu Private Label i White Labeling. Znajdziesz w nim wszystko co jest Ci potrzebne do odniesienia sukcesu z Własną Marką.

Nauczysz się znajdować dochodowe nisze i wprowadzać na rynek produkty po swoją własną marką. Z tym kursem zbudujesz swój produkt oraz Brand. Zlecisz produkcję produktu w Polsce, Europie lub Chinach, wprowadzisz go z sukcesem na Amazona oraz szybko wyskalujesz swój biznes.

Ten kurs poza tym, że nauczy Cię sprzedawać na Amazonie, da Ci potężną wiedzę na temat Biznesu, marketingu i reklamy. 

Dzięki temu, że kurs jest cały czas aktualizowany o najnowsze techniki marketingowe zawsze będziesz kilka kroków przed konkurencją. 

Akademia Amazona

Ten kurs nauczy Cię sprzedawać produkty na Amazonie w modelu Private Label, Arbitraż i Wholesale

Najbardziej zaawansowany kurs na temat sprzedaży na Amazonie w Polsce. Znajdziesz w nim wszystko co jest Ci potrzebne do odniesienia sukcesu na Amazonie.

Nauczysz się znajdować dochodowe nisze i wprowadzać na rynek produkty po swoją własną marką. Z tym kursem zbudujesz swój produkt oraz Brand. Zlecisz produkcję produktu w Polsce, Europie lub Chinach, wprowadzisz go z sukcesem na Amazona i wyskalujesz swój biznes w przeciągu roku do kilku produktów.

Ten kurs poza tym, że nauczy Cię sprzedawać na Amazonie, da Ci potężną wiedzę na temat Biznesu, marketingu i reklamy. Dzięki temu, że kurs jest cały czas aktualizowany o najnowsze techniki marketingowe zawsze będziesz kilka kroków przed konkurencją.

Programy Premium

Agencja 10k

W tym Programie przeprowadzę Cię przez proces stworzenia od zera Twojej Agencji Social Media. 

Zbudujemy Markę Twojej Agencji, pozyskamy klientów płacących minimum 1000 zł miesięcznie za usługi. 

Nauczysz się dostarczać niesamowite rezultaty swoim klientom, za które będą Ci wdzięczni i chętnie będą z Tobą współpracować przez długie miesiące. 

Zarabianie 10 tys. miesięcznie, bez ryzyka i inwestycji jest prostsze niż myślisz. Sprawdź szczegóły!

Allegrowy Milioner

Ten kurs nauczy Cię sprzedawać na Allegro.

Nauczysz się sprzedawać w modelu Dropshipping, w modelu sprzedaży z magazynu i hurtowni, jak również Piotr krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces importu produktów z Chin. 

Nauczysz się reklam na Allegro oraz na Facebooku, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz narzekać na ruch na Twoich aukcjach i na sprzedaż. Poznasz techniki robienia mądrych promocji i rabatów, które nie tylko będą atrakcyjne dla klientów, ale też na nich zarobisz dobre pieniądze.